Despre Oukitel - un brand cu o experienta de 16 ani in produsele rugged

Despre Oukitel - un brand cu o experienta de 16 ani in produsele rugged
 

 Oukitel este un brand de smartphone-uri chinezesc care a fost fondat în 2007. Compania este specializată în producerea de telefoane mobile de înaltă calitate la prețuri accesibile. Oukitel a devenit cunoscut în special pentru telefoanele sale cu baterii puternice, care oferă o durată de viață mai lungă decât majoritatea altor telefoane de pe piață.
Sunt o companie națională de înaltă tehnologie, cu o echipă de cercetare și dezvoltare avansată și cu experiență, echipaj de producție dedicat și servicii tehnice.
 
Oukitel e comercializat în țări din întreaga lume, inclusiv țări din Europa, Asia, America de Nord și de Sud și a dezvoltat cu succes peste 130 de distribuitori din 60 de țări din întreaga lume.
 Lumea a cunoscut o dezvoltare rapidă a tehnologiei în ultimul deceniu. Tehnologia joacă un rol din ce în ce mai important în viețile noastre. Totul din afacerile noastre, viețile sociale, agricultură, energie, educație etc. a fost afectat de tehnologie.
 Dezavantajul dezvoltării rapide a tehnologiei este costul la care aceasta vine. La Oukitel,  angajamentul este să creeze cele mai avansate tehnologii la un preț foarte accesibil, astfel încât să reducem decalajul din societate. Liniile lor de smartphone-uri s-au ținut la curent cu cele mai recente tendințe în tehnologie, dar au fost la prețuri accesibile.

 "Numele Oukitel nu este doar un nume sau un logo de marketing. Este o forță globală concentrată pe rezolvarea problemelor și oferirea de soluții. Scopul nostru este de a promova împuternicirea oamenilor și de a-i ajuta să-și îmbunătățească viața folosind produsele și serviciile noastre.
 Oukitel a devenit încet inima atâtor oameni din jur, iar dragostea și adorația tuturor acestor clienți și fani ne-au alimentat dorința de a fi cei mai buni. Brandingul nu este doar o reclamă TV elegantă sau un panou publicitar uimitor, ci aceeași valoare pe care o împărtășim în încredere. Clientul este singurul motiv pentru care suntem aici"
     

 Oukitel este un brand pasionat cu misiunea de a crea cele mai bune produse durabile, cu maximă aderență și respect pentru etică și conformitate. Compania noastră se străduiește să creeze cel mai bun mediu de lucru pentru lucrătorii noștri, să continue să consolideze comunicarea cu părțile interesate. Cel mai important dintre toate continuă să contribuie la progresul tehnologic și să contribuie la transformarea societății într-un loc mai bun atât pentru noi, cât și pentru generațiile viitoare.


Dezvoltarea

De la înființarea companiei, Yunji s-a dezvoltat și a crescut de-a lungul anilor. Odată cu trecerea anilor, am creat o cultură corporativă bazată pe profesionalism, încredere și competență.

Yunji are o echipă de cercetare și dezvoltare avansată și experimentată. Ei muncesc din greu pe tot parcursul anului pentru a dezvolta tehnologii noi și interesante pentru produsele noastre. Influența lor poate fi văzută și simțită prin telefoanele noastre, vape și centrale electrice.

Echipele noastre de producție sunt responsabile pentru asamblarea și punerea laolaltă a diferitelor componente ale unui produs pentru a obține produsele finale. Echipa noastră de producție este bine echipată și bine sincronizată pentru a atinge cel mai înalt nivel de eficiență. Această eficiență este responsabilă pentru cele 20 de milioane de unități de produse pe care le fabricăm anual.

Cu aproape 13 ani în industria electronică și a telecomunicațiilor, ne-am stabilit ca una dintre pietrele de temelie ale industriei tehnologice chineze în continuă dezvoltare. De-a lungul acestor ani, ne-am ajustat strategia de afaceri pentru a ne adapta tendințelor actuale și am consolidat sistemul nostru de management intern pentru a reflecta ambiția noastră de a ne impune ca o forță globală. Intenționăm să producem cele mai bune produse și să contribuim la creșterea și îmbunătățirea imaginii „Made-in-China” în întreaga lume.


 Oukitel produce o gamă largă de smartphone-uri, de la modele entry-level la modele mai avansate, axate pe performanță. Acestea includ telefoane cu procesoare MediaTek și Qualcomm, cu memorii RAM variind de la 2GB până la 8GB, cu spații de stocare variind de la 16GB până la 256GB, precum și camere foto cu rezoluții variate.

 În general, telefoanele Oukitel sunt cunoscute pentru calitatea construcției și pentru designul lor atractiv. Compania se concentrează pe oferirea unor telefoane cu specificații competitive la prețuri accesibile, astfel încât să fie o opțiune viabilă pentru consumatorii care caută un telefon inteligent bun la un preț rezonabil.
  Cele mai noi modele sunt: telefoanele mobile wp22 ,wp23, wp21 ultra si tabletele rt3, rt2
  Oukitel ne incanta si cu statiile electrice de incarcare + panourile solare adecvate. Modelele importate de DualStore sunt: P501E, P2001E, P5000E SI panourile solare model  P400 de 400W
Postarea urmatoare Postarea anterioara

Suport clienti Luni-Vineri, 09.00 - 17.00

+40740302590 contact@dualstore.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!