PECRON Pachet Statie de incarcare electrica portabila PECRON E3600LFP, 3072Wh (pana la 15360Wh), 3600W, 230V, incarcare super rapida 1.5h, LiFePO4, MPPT dual, BMS + Panou solar portabil PECRON PV200, 200W
PECRON
PECRON E3600LFP este o statie de alimentare portabila cu 3600W si 3072Wh, extensibila pana la 15360Wh. Are 14 porturi, incarcare rapida in 1.5h si functii smart precum UPS si control prin WiFi. Ideala pentru camping, casa sau urgente.
Panoul solar portabil PECRON PV200 ofera 200W putere maxima si eficienta de 23.5%. Rezistent la apa cu IP67, ideal pentru generatorul tau solar. Usor si pliabil, cu cablu aviatic 2-in-1 pentru incarcare rapida si conexiuni flexibile. Garantie 24 luni si suport client.
Condiție: Nou Sigilat
Precomanda produse speciale - Preorder (special products)
Durata de livrare: Aproximativ 15-45 zile lucratoare*
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 5943810304300 Ai nevoie de ajutor? +40740302590 / +40215552590
Adauga la Favorite Solicita postare in SICAP Comanda rapida
  • Descriere
  • Prezentare in poze
  • Review-uri (0)
Specificatii:
Tip Produs Statie Portabila de Alimentare
Model PECRON E3600LFP
Culoare Negru
Putere Nominala 3600W
Capacitate 3072Wh (Extensibila pana la 15360Wh)
Tip Baterie LiFePO4 (3500+ cicluri)
Tip Afisaj LCD
Metode de Incarcare
pentru Statie
Intrare AC: 3200W (1.5h) / 1800W (2h)
Incarcator auto
8x Panouri solare de 300W (1.5h)
Timp de Incarcare 1.5h cu 3200W AC
2h cu 1800W AC
1.5h cu 2400W Solar
Porturi de Iesire 2x Iesire AC 220V-240V
1x Iesire DC5525
1x Iesire XT60-F (30A/12V)
1x Priza auto
2x USB-C (100W)
4x USB-A
2x Incarcator Wireless
Protectie BMS: Protectie la scurtcircuit
Supraincarcare
Supraincalzire
Altele Design Extensibil
Control prin APP/WiFi
Functie UPS
Incarcare Ultra Rapida
Temperatura de Operare -20°C ~ 45°C (Descarcare)
Temperatura la Incarcare 0°C ~ 45°C
Dimensiuni 44.5 x 30.7 x 35 cm
Greutate 36 kg
Continut Pachet:
1x Statie PECRON E3600LFP
1x Cablu Incarcare AC 15A
1x Cablu Solar XT60-MC4 simplu
1x Cablu Solar XT60-MC4 dublu
1x Cablu Incarcare Auto
1x Surubelnita dreapta
Specificatii:
Tip produs Panou solar portabil
Marca PECRON
Model PV200
Putere de varf 200 W
Eficienta celulara 23.5%
Tensiune în circuit deschis (Voc) 48.9 V
Curent de scurtcircuit (Isc) 5.66 A
Temperatura de operare -20°C ~ +60°C
Tensiune optima de lucru 38.8 V
Numar pliabil 4
Dimensiune (desfacuta) 2220 x 610 x 27 mm
Dimensiune (pliata) 597 x 610 x 42 mm
Greutate 8 kg
Continut pachet 1x Panou solar portabil PECRON PV200 200W