PECRON Csomag Hordozható elektromos töltőállomás PECRON E2000LFP, 1920Wh, 2000W, 230V, Gyors Töltés, LiFePO4, Kettős MPPT Vezérlő, BMS Védelem + PECRON PV200 Hordozható Napelemes Panel, 200W
PECRON
A PECRON E2000LFP egy 2000W teljesítményű hordozható áramforrás 1920Wh LiFePO4 akkumulátorral, ideális otthoni, kempingezési vagy vészhelyzeti használatra. Gyorstöltés, 13 kimenet és hatékony napelemes töltés jellemzi.
A PECRON PV200 hordozhato napelem 200W csucs teljesitmenyt nyujt 23,5% hatasfokkal. IP67 vizallo, idealis napeneratorokhoz. Könnyű, összecsukhato, 2 az 1-ben repulesi kabellel a gyors toltesert es rugalmas csatlakozasokert. 24 honapos garancia es baratsagos tamogatas.
Állapot: Új
Precomanda produse speciale - Preorder (special products)
Szállítási idő: Körülbelül 15-50 munkanap
Alacsony készlet
Kosárba helyezés
Termékkód: 5943810304287 Segítségre van szüksége? +40740302590 / +40215552590
Helyezze a kívánságlistára Solicita publicarea in SEAP Gyors rendelés
  • Leírás
  • Letöltés (1)
  • Bemutatás képekben
  • Vélemények (0)
Specifikációk:
Termék típusa Hordozható áramforrás
Modell PECRON E2000LFP
Szín Fekete
Névleges teljesítmény 2000W
Kapacitás 1920Wh
Akkumulátor típusa LiFePO4 (3500+ ciklus 85%-ig)
Kijelző típusa Digitális kijelző
Töltési módok AC bemenet 600W (max 1200W)
Napelemes bemenet (VOC 32-95V, max 1200W)
Autós töltő
Töltési idő Függ a forrástól és a teljesítménytől
Kimeneti portok 3x AC 230V/50Hz (tiszta szinuszhullám)
6x USB (beleértve 2x USB-C PD 100W)
2x DC5525 (12V/3A)
1x szivargyújtó (12V/10A)
1x vezeték nélküli töltő 15W
Védelem Túltöltés elleni védelem
Rövidzárlat elleni védelem
Túláram elleni védelem
Túlmelegedés elleni védelem
Egyéb 2x beépített MPPT vezérlő
Kompakt és hordozható kialakítás
Gyors PD és vezeték nélküli töltés
Működési hőmérséklet -20°C ~ 45°C
Töltési hőmérséklet 0°C ~ 45°C
Méretek 40.64 x 25.4 x 27.94 cm
Súly 22 kg
A csomag tartalma:
1x PECRON E2000LFP egység
1x Autós töltőkábel
1x 42V 15A adapter + EU kábel
2x MC4 napelemes töltőkábel
Műszaki adatok:
Termék típusa Hordozható napelem
Márka PECRON
Modell PV200
Csúcsteljesítmény 200 W
Cellahatékonyság 23,5%
Nyitott áramköri feszültség (Voc) 48,9 V
Rövidzárási áramerősség (Isc) 5,66 A
Működési hőmérséklet -20°C ~ +60°C
Optimális munkafeszültség 38,8 V
Hajtogatások száma 4
Kinyitott méret 2220 x 610 x 27 mm
Behajtott méret 597 x 610 x 42 mm
Súly 8 kg
Csomag tartalma 1x PECRON PV200 200W hordozható napelem