PECRON Hordozható elektromos töltőállomás PECRON E2000LFP, 1920Wh, 2000W, 230V, Digitális Kijelző, Gyors Töltés, LiFePO4 Akkumulátor, Kettős MPPT Vezérlő, 13 Kimenet, BMS Védelem
PECRON
A PECRON E2000LFP egy 2000W teljesítményű hordozható áramforrás 1920Wh LiFePO4 akkumulátorral, ideális otthoni, kempingezési vagy vészhelyzeti használatra. Gyorstöltés, 13 kimenet és hatékony napelemes töltés jellemzi.
Állapot: Új
Precomanda produse speciale - Preorder (special products)
Szállítási idő: Körülbelül 15-50 munkanap
Alacsony készlet
Kosárba helyezés
Termékkód: 5943810304225 Segítségre van szüksége? +40740302590 / +40215552590
Helyezze a kívánságlistára Solicita publicarea in SEAP Gyors rendelés
  • Leírás
  • Letöltés (1)
  • Bemutatás képekben
  • Vélemények (0)
Specifikációk:
Termék típusa Hordozható áramforrás
Modell PECRON E2000LFP
Szín Fekete
Névleges teljesítmény 2000W
Kapacitás 1920Wh
Akkumulátor típusa LiFePO4 (3500+ ciklus 85%-ig)
Kijelző típusa Digitális kijelző
Töltési módok AC bemenet 600W (max 1200W)
Napelemes bemenet (VOC 32-95V, max 1200W)
Autós töltő
Töltési idő Függ a forrástól és a teljesítménytől
Kimeneti portok 3x AC kimenet 220V-240V
1x DC 12V kimenet
1x 12V/30A kimenet
1x Autós csatlakozóaljzat
4x USB-A
2x USB-C
1x Vezeték nélküli töltés (15W)
Védelem Túltöltés elleni védelem
Rövidzárlat elleni védelem
Túláram elleni védelem
Túlmelegedés elleni védelem
Egyéb 2x beépített MPPT vezérlő
Kompakt és hordozható kialakítás
Gyors PD és vezeték nélküli töltés
Működési hőmérséklet -20°C ~ 45°C
Töltési hőmérséklet 0°C ~ 45°C
Méretek 40.64 x 25.4 x 27.94 cm
Súly 22 kg
A csomag tartalma:
1x PECRON E2000LFP egység
1x Autós töltőkábel
1x 42V 15A adapter + EU kábel