PECRON Csomag Hordozható elektromos töltőállomás PECRON E3600LFP, 3072Wh (bővíthető akár 15360Wh-ig), 3600W, 230V, szupergyors töltés, LiFePO4, dupla MPPT, BMS + PECRON PV200 Hordozható Napelemes Panel, 200W
PECRON
A PECRON E3600LFP egy 3600W-os, 3072Wh-s hordozható energiaállomás, bővíthető 15360Wh-ig. 14 kimenettel, 1,5 órás gyorstöltéssel, UPS funkcióval és WiFi vezérléssel. Tökéletes otthonra, kempingezéshez vagy vészhelyzetekre.
A PECRON PV200 hordozhato napelem 200W csucs teljesitmenyt nyujt 23,5% hatasfokkal. IP67 vizallo, idealis napeneratorokhoz. Könnyű, összecsukhato, 2 az 1-ben repulesi kabellel a gyors toltesert es rugalmas csatlakozasokert. 24 honapos garancia es baratsagos tamogatas.
Állapot: Új
Precomanda produse speciale - Preorder (special products)
Szállítási idő: Körülbelül 15-50 munkanap
Alacsony készlet
Kosárba helyezés
Termékkód: 5943810304300 Segítségre van szüksége? +40740302590 / +40215552590
Helyezze a kívánságlistára Solicita publicarea in SEAP Gyors rendelés
  • Leírás
  • Bemutatás képekben
  • Vélemények (0)
Műszaki adatok:
Termék típusa Hordozható áramforrás
Modell PECRON E3600LFP
Szín Fekete
Névleges teljesítmény 3600W
Kapacitás 3072Wh (bővíthető 15360Wh-ig)
Akkumulátor típusa LiFePO4 (3500+ ciklus)
Kijelző típusa LCD
Töltési módok
az állomáshoz
AC bemenet: 3200W (1.5h) / 1800W (2h)
Autós töltő
8x 300W-os napelem (1.5h)
Töltési idő 1.5h 3200W AC-vel
2h 1800W AC-vel
1.5h 2400W napelemmel
Kimeneti portok 2x AC kimenet 220V-240V
1x DC5525 kimenet
1x XT60-F kimenet (30A/12V)
1x Autós csatlakozóaljzat
2x USB-C (100W)
4x USB-A
2x Vezeték nélküli töltő
Védelem BMS: Rövidzárlat
Túlterhelés
Túlmelegedés
Egyéb Bővíthető kivitel
APP/WiFi vezérlés
UPS funkció
Gyors töltés
Működési hőmérséklet -20°C ~ 45°C (kisütés)
Töltési hőmérséklet 0°C ~ 45°C
Méretek 44.5 x 30.7 x 35 cm
Súly 36 kg
Doboz tartalma:
1x PECRON E3600LFP áramforrás
1x 15A AC töltőkábel
1x Egyes XT60-MC4 napelem kábel
1x Páros XT60-MC4 napelem kábel
1x Autós töltőkábel
1x Lapos csavarhúzó
Műszaki adatok:
Termék típusa Hordozható napelem
Márka PECRON
Modell PV200
Csúcsteljesítmény 200 W
Cellahatékonyság 23,5%
Nyitott áramköri feszültség (Voc) 48,9 V
Rövidzárási áramerősség (Isc) 5,66 A
Működési hőmérséklet -20°C ~ +60°C
Optimális munkafeszültség 38,8 V
Hajtogatások száma 4
Kinyitott méret 2220 x 610 x 27 mm
Behajtott méret 597 x 610 x 42 mm
Súly 8 kg
Csomag tartalma 1x PECRON PV200 200W hordozható napelem