iSEN iSEN Autós Inverter 200W Fekete, DC12V-ről AC110V/220V-ra, Több Interfész, Digitális Kijelző, QC3.0 és PD Gyors Töltés, Túlfeszültség Védelem, Hűtőrendszer
iSEN
-39%
Az iSEN Autós Inverter 200W Fekete átalakítja a DC12V-ot AC110V/220V-ra, többféle töltési lehetőséggel, fejlett védelemmel és hatékony hűtéssel, tökéletes utazásokhoz.
Készleten
Szállítási idő: Körülbelül 5-25 munkanap
Alacsony készlet
Kosárba helyezés
Termékkód: 5943810303204 Segítségre van szüksége? +40740302590 / +40215552590
Helyezze a kívánságlistára Solicita publicarea in SEAP Gyors rendelés
  • Leírás
  • Jellemzők
  • Bemutatás képekben
  • Vélemények (0)
Kimeneti feszültség 110V/220V AC ±10%
Kimeneti frekvencia 50Hz/60Hz
Túlterhelés elleni védelem 230W ±20W
Extrák
Védelem Túlterhelés, Túlfeszültség, Túlmelegedés, Rövidzárlat
Hűtési rendszer Beépített ventilátor
Kijelző Digitális kijelző az áram és feszültség figyelésére
Méretek 154 x 38 mm
Súly 245g
Csomag tartalma
1x iSEN Autós Inverter 200W
1x 60cm tápkábel
1x Felhasználói kézikönyv
Termékmegfelelőségi információk
Súly: 245g
Márka és modell: 200W - 12V
Tip produs: Invertor Auto Portabil
Különleges képességek: Transformă ieșirea de 12V a vehiculului în energie de 110V/220V, Ventilator pentru răcire, Ecran digital pentru monitorizarea tensiunii și curentului
Szín: Fekete
Tápfajta: Priză auto 12V
Méretek (mm): 154 x 38 mm
Tensiune De IeșIre: 110V/220V AC ±10%